Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Автостанція ВидубичіПлан державних закупівельІнформація про закупівліЕлектронні закупівліСтатистика електронних закупівельСтатистика електронних закупівель, 2015Державні закупівліКонтакти

НАВЧАЛЬНО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТ КП «КИЇВПАСТРАНС»

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ УЧНІВ ВОДІЯ ТРОЛЕЙБУСА, ТРАМВАЯ ТА АВТОБУСА  

НАВЧАННЯ СЛУХАЧІВ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ БЕЗКОШТОВНЕ.

 

 

ПРО НАС

   Навчально-курсовий комбінат Комунального підприємства «Київпастранс» створено у жовтні 2001 року на базі Навчально-курсового комбінату «Київелектротранс», що працював з 1961 року для підготовки водіїв трамваїв та тролейбусів, що існували при Київському трамвайно-тролейбусному управлінні. Навчально-курсовий комбінат є професійним навчальним закладом, який працює згідно Положення про Навчально-курсовий комбінат, та у своїй діяльності керується Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту» і Положенням про професійно-технічний навчальний заклад. Основною діяльністю Навчально-курсового комбінату є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв трамвая, тролейбуса, автобуса та інших водіїв транспортних засобів, а також професійне цільове навчання на виробництві робітників, службовців і керівників.

 

 НАВЧАННЯ В НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОМУ КОМБІНАТІ  

Навчання в Навчально-курсовому комбінаті проводиться за такими професіями:  

КАТЕГОРІЯФОРМА НАВЧАННЯТЕРМІН НАВЧАННЯ

УЧБОВЕ ВОДІННЯ,

год.

Водій тролейбусаденна5,5 місяців226
Водій трамваяденна5,5 місяців238
Водій транспортних засобів категорії «D»денна2 місяці30

вечірня4 місяці
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)4 місяці

Водій транспортних засобів категорії «DЕ»

денна3 тижні15

вечірня5 тижнів
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)5 тижнів
Водій транспортних засобів категорії «В»денна1,5 місяця 40  
вечірня2,5 місяця
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)2,5 місяця

 

  Навчання в Навчально-курсовому комбінаті проводиться відповідно до типових навчальних планів та програм, які затверджені Міністерством освіти України.Теоретичні та лабораторно-практичні заняття проводяться в навчальних кабінетах, лабораторіях, які оснащені сучасним навчально-лабораторним устаткуванням та технічними засобами навчання.Педагогічні працівники Навчально-курсового комбінату мають відповідну педагогічну кваліфікацію, фаховий рівень і пройшли атестацію в відповідних органах МВС. Практичні види занять з учнями проводяться на учбових транспортних засобах з урахуванням індивідуальних психологічних властивостей слухачів, а також на пасажирському рухомому складі (трамвай, тролейбус, автобус).  

    Навчально-курсовий комбінат багато років співпрацює з Київським міським та Київським обласним центрами зайнятості. Навчання слухачів через Центр зайнятості БЕЗКОШТОВНЕ. Також можливо навчатися за власний рахунок. Після закінчення навчання гарантовано працевлаштування на підприємстві (для водіїв трамвая, тролейбуса та автобуса).  

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ СЛУХАЧІВ ДО НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОГО КОМБІНАТУ КП «КИЇВПАСТРАНС»          

        Для вступу до Навчально-курсового комбінату необхідно подати наступні документи:

Ø заяву із зазначенням місця проживання та категорії транспортного засобу, право на керування яким слухач бажає отримати;                                         

Ø копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

Ø медичну довідку;

Ø 4 кольорові фотокартки розміром 3,5*4,5;

Ø документ про загально-середню освіту;

Ø паспорт пред’являється особисто.  

        Для перепідготовки (відкриття вищої або нижчої категорії) і підвищення кваліфікації водіїв подаються, крім зазначених документів, засвідчена в установленому порядку копія посвідчення водія та у разі потреби документ, що підтверджує безперервний стаж (категорії D, DЕ).             

Примітка. Згідно вимог п. 2.13 Правил дорожнього руху право на керування транспортними засобами особам може бути надано:  

-  автомобілями категорії Вз 18-річного віку;

- автобусами, трамваями і тролейбусами —з 21-річного віку.

 

За більш детальною інформацією стосовно навчання звертайтесь у Навчально-курсовий комбінат КП «Київпастранс» за адресою:

03113,  м. Київ, вул. Дегтярівська, 37 (5-поверх) або за телефонами (044) 454-00-78,  (044) 456-99-75, (044) 454-00-42, (044) 456-39-40, (044) 456-37-40.      E-mail: mnkk@kpt.kiev.ua; nkk@kpt.kiev.ua