Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано виїзди трамваїв маршрутів №№4,5,23,28,33,35 (відновлено)

09.03.2016

При виїзді з депо  по вул. Червоногвардійській в напрямку вул. Сабурова з 5 год. 14 хв. заблоковано рух трамваїв маршрутів №№4,5,23,28,33,35 з причини технічної несправності трамвайного вагону 601 маршруту №5.

На місце  блокування направлено аварійно-відновлювальні засоби КП "Київпастранс". Роботу та виїзди  трамваїв організовано в напрямку  ст. м. Позняки, ст.м. Бориспільська.

З 5 год. 58 хв. виїзди та рух трамваїв по вул.Червоногвардійській в напрямку вул. Сабурова ( ст. м. Лісова ) відновлено.