Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Автостанція ВидубичіПлан державних закупівельІнформація про закупівліЕлектронні закупівліСтатистика електронних закупівельСтатистика електронних закупівель, 2015Державні закупівліКонтакти

Прикрий випадок на автобусному маршруті №23

06.02.2016

6 лютого 2016 року   на автобусному маршруту №23, який курсує «вул. Симиренка – вул. Салютна» о 15 год. 27 хв. в рухомому складі  автобусу  7587  два пасажири отримали забої внаслідок різкого, екстреного гамування водієм для  уникнення наїзду на дитину, яка вискочила на проїзну частину перед автобусом , який  рухався по вул. Симиренка-вул. Жолудева в напрямку бульвар Кольцова .

На місце пригоди було викликано поліцію м. Києва, швидку медичну допомогу та відповідального працівника КП «Київпастранс».

Пасажирів для огляду доставлено до Лікарні №17, де після додаткового обстеження було відпущено до дому.