Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасово заблоковано рух автобусів маршруту №19 (відновлено)

06.02.2016

З 13 год. 05 хв. заблоковано рух автобусів маршруту №19 з причини скоєння наїзду вантажного автомобіля, який залишив місце наїзду на мікроавтобус 3153 маршруту№19, який рухався по вул. Кайсарова - Червонозоряний проспект в напрямку вул.Ізюмської.

На місце пригоди викликали поліцію, швидку допомогу м. Києва та відповідальні служби КП "Київпастранс ". 

Від удару у мікроавтобусі потерпів  пасажир. отримав забій правої ноги, після огляду лікарів швидкої допомоги від госпіталізації відмовився.

Відновлено рух автобусів маршруту №19 о 15 год. 47 хв.