Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух тролейбусів маршрутів №№6,18,32,33 та трамваїв маршрутів №№12,19 (відновлено)

29.01.2016

З 17 год. 36 хв. на трамвайно - тролейбусному перетені пошкоджено контактну мережу на пл. Шевченка в напрямку вул. Сошенка  внаслідок чого заблоковано рух тролейбусів №№6,18,32,33 та трамваїв маршрутів №№12,19 в обох напрямках.

Для відновлення руху тролейбусів на місце направлено аварійно - відновлювальні бригади КП " Київпастранс ". Роботу тролейбусів організовано з Майдану Незалежності до вул. Івашкевича.

Роботу трамваїв організовано від Контрактової площі до Лайоша Гавро, на ділянці від площі Шевченка до 14-  лінії організовано автобусне сполучення.

Відновлено 18 год.36 хв.