Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Прикрий випадок на тролейбусному маршруті №5

12.01.2016

12 січня  2016 року на зупинці громадського транспорту «Полковник  Шутов», що по пр. Перемоги, в напрямку ст. метро Нивки,  о 15 год.  45 хв. стався прикрий випадок.

Пасажир 12 років, під час посадки в тролейбус  маршруту № 5, отримав короткострокову, легку  електротравму руки.

На час прибуття  карети швидкої допомоги, пасажир відчував себе  добре  для подальшого  медичного обстеження  був доправлений  до медичного закладу.

На місце пригоди прибули працівники комунального підприємства та поліції, рухому одиницю відбуксували  до депо для подальшого технічного огляду.