Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Асфальтування проїзної частини Повітрофлотського проспекту подовжено на 1 годину (відновлено)

02.08.2017

Асфальтування проїзної частини Повітрофлотського проспекту на ділянці від вулиці Фучика до Севастопольської площі подовжено на 1 годину і завершено о 8 год.

Раніше ми повідомляли, що з 21 год. 1 серпня до 7 год. 2 серпня та з 21 год. 2 серпня до 7 год. 3 серпня 2017 року вносяться зміни в роботу тролейбусів маршрутів №№8,9,17,19,40,40к у зв’язку з сфальтуванням проїзної частини Повітрофлотського проспекту на ділянці від вулиці Фучика до Севастопольської площі.