Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасово заблоковано роботу тролейбусів маршрутів №№22,27,30,42 (відновлено)

27.02.2017

З 20 год. 45 хв. з причини пошкодження  Шулявського  шляхопроводу   в напрямку м.Петрівка закритий рух тролейбусів м-т №№22,27,30,42.  Роботу тролейбусів організовано на двох ділянках від Кадетьського гаю, зал.ст.Київ-Волинський до Індустріального шляхопроводу, з  21 год. 03 хв.   в напрямку Кадетського гаю - тролейбуси маршрутів №№22,27,30,42 курсують від вул.Милославська, вул.Ольжича ст.м."Петрівка"до Дегтярівського шляхопроводу.  Тролейбуси маршруту №42  скорочується до Індустріального шляхопроводу. На місці працюють відповідні служби міста.

Для забезпечення пасажирських перевезень внесено зміни у роботу тролейбусів маршруту №7, роботу якого продовжено від  "вул. Чорнобильська  до Повітрофлотського шляхопроводу".  Також збільшується кількість трамваїв на Боршагівській  лінії швидкісного трамваю,маршрут №3.

Рух тролейбусів по Шулявському шляхопроводу відновлено о 12 год. 45 хв.