Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух трамваїв маршрутів №№1,3 (відновлено)

15.04.2016

З 12 год. 50 хв. заблоковано рух трамваїв маршрутів №№1,3 з причини дорожньо - транспортної пригоди, наїзд трамваю 407 маршруту№1 на пішохода, який переходив трамвайні колії в невстановленому місці,  трапилася наїзд на перегоні між зупинками пр.Комарова на під'їзді до ст.Лепсе. На місце пригоди направлено поліцію м. Києва, швидку медичну допомогу та профільні служби Кп "Київпастранс".

Для забезпечення перевезень пасажирів організовано рух автобусів по  трамвайному маршруту №3, а трамваї курсують по трамвайному маршруту №2. 

Потерпілого швидкою медичною допомогою транспортовано до ЛШД №17.

Відновлено роботу трамваїв маршрутів №1,3 о 15 год. 15 хв.